Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Marina Vltava se nachází v Nelahozevsi, která je významným kulturním bodem ve Středních Čechách. Je také výborným výchozím místem pro pořádání výletů do okolí či do hlavního města Prahy.

Nelahozeves je rodište Antonína Dvořáka, můžete navštívit jeho rodný dům, který je nyní Památníkem.
 
Mohutně se tyčící renesanční zámek Nelahozeves nad Vltavou (pouhých 300 m od Mariny Vltava) Vás vítá k návštěvě svých interiérů celoročně každý den mimo pondělí. Navštivte nově otevřenou expozici zámeckých interiérů "Pohled do šlechtického interiéru rodiny Lobkoviczů" - 12 sálů se zařízením z období 2.pol. 19. a 1.pol.20. stol.nebo též Rytířský sál a galerii obrazů.
 
 
Marina Vltava leží přímo na Dvořákově Stezce, kterou je možno se dostat pěšky nebo na kole do blízkých Kralup nad Vltavou. Cesta je stíněna stromy, po levé ruce strmý skalnatý masiv se třemi tunely pro železniční trať uvnitř. Nad námi se neustále proměňují bizardní tvary pískovcových skal, připomínající tu lebku, tu sfingu - a vpravo dole plyne široká, klidná řeka.
 
 
Zámek Veltrusy - významné dílo vrcholného barokního umění z 1. poloviny 18. století v půdorysu písmene "x" s čestným dvorem, který uzavírají alegorické sochy dvanácti měsíců a čtyř ročních období.

Další zajímavosti, které doporučujeme navštívit:
 
Město a zámek Mělník nad soutokem Vltavy a Labe, kde jsou pořádány vyhlídkové plavby lodí.
 
Golf Beřovice - www.gcbr.cz
 
Hora Říp s románskou rotundou.
 
Hlavní město Praha.
 
Další sportovní možnosti jsou k dispozici v Kralupech nad Vltavou (do 2km), kam je možno dojít pěšky či na kole po Dvořákově Stezce, či Vás tam můžeme odvézt lodí, minibusem nebo můžete využít vlakové spojení.
 
Sportovní možnosti v Kralupech n.Vltavou:
  • tenis venku i v hale
  • bowling
  • plavecký bazén a saunu
  • koupaliště
  • squash
  • zimní stadion